Vorige Volgende
winkel "De Banier" winkel "De Banier" winkel "De Banier" winkel "De Banier" winkel "De Banier" winkel "De Banier" winkel "De Banier"
0814 CHI - winkel "De Banier"
verbouwing winkel "De Banier" te Leuven

winkel "De Banier"

Klant Chirojeugd Vlaanderen vzw
Fase opgeleverd
Ontwerp/uitvoering 2009 / 2011
Oppervlakte 285 m²

De verbouwing van deze winkel is onderdeel van de verbouwing van het verbondshuis van de Chirojeugd Vlaanderen te Leuven.

CONCEPT

De bestaande winkelruimte was donker en onoverzichtelijk. Het gelijkvloers gedeelte van het bestaande hoofdvolume blijft volledig behouden. De gelijkvloerse achterbouw echter, wordt volledig herbouwd. In dit gedeelte wordt door materiaalgebruik en binnenhalen van licht een zo open en helder mogelijke atmosfeer gecreëerd.
Op de verdieping is een aan de winkelruimte gekoppelde workshopruimte gekoppeld. Deze ruimte kijkt uit over het mooie dakterras.

CONSTRUCTIE

Alle gepolierde betonvloeren blijven bewaard.
De nieuw dakstructuur is opgebouwd uit in het zicht blijvende gelamelleerde houten liggers. Deze houten liggers geven een ritmering aan de ruimte en geven een zeer geanimeerd zicht.


verbouwing winkel "De Banier" te Leuven
X